s
German English עברית
פרופיל המשרד אזרחויות / מסמכים תחומי העיסוק הצוות שלנו פרסומים צור קשר
איזה עורך דין מתאים לטפל בתביעה על הפרת הסכם מסחרי


אחד המקצועות המבוקשים ביותר בישראל הוא מקצוע עריכת הדין ולימודי המשפטים, ולא בכדי. מדובר באחד מהמקצועות החיוניים ביותר במדינה, שכן כמעט לכל הסכם אותו אנחנו עושים במהלך חיינו ישנו תוקף משפטי, תוקף שברגע שאחד הצדדים מחליט להפר אותו, הוא נחשף לתביעה מצד הגורם השני.

ביצעת עבירת תנועה כתייר בגרמניה ? בדוק את זכויותיך

 כאשר אדם מבצע עבירת תנועה והוא רואה תנועת יד שאי אפשר לטעות במשמעותה- תעצור בצד! - של שוטר או שוטרת, לבו נחמץ וקרביו מתהפכים. מי יחלץ? מי יושיע? הדברים מבעיתים אף יותר כאשר הדבר קורה לך כתייר בארץ זרה, במקום שאתה לא דובר את שפתו, לא מכיר את חוקיו ואת נהליו, ולא מודע לחומרת העבירה ולעונש הצפוי לה

דברים שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע עיסקת נדל"ן

אחד הדברים הבולטים במדינת ישראל של היום הן עסקאות נדל"ן. בימים בהם לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש דירה עבורו ועבור משפחתו, כל עסקה שכן מתקיימת מקבלת חשיבות הרבה יותר גדולה. לכן, כדי שהיה והנכם עורכים עסקה שכזאת ישנם חמישה דברים שכדאי שתדעו בטרם אתם חותמים על העסקה.

האם הונאות בתחום הנדל"ן נחשבות לעבירות צווארון לבן?

 רוכשים רבים אשר כל חלומם לקנות דירה נתקלים לא פעם בנוכלים אשר מאיימים לעקוץ את כספם. האם הונאות נדל"ן הן עבירות צווארון לבן? איך ניתן להתגונן מפניהן? ומתי כדאי לערב עורך דין פלילי?

האם כדאי לסוע לחו"ל עם דרכון זר או ישראלי

 אנשים רבים בכל רחבי הארץ מתלבטים בנוגע לשאלה האם כדאי לעזוב את המדינה עם דרכון זר או עם הדרכון הישראלי. בדובר בסוגיה מעניינת, היות והתשובה לשאלה הינה לא פשוטה למדי. בסך הכל הדבר תלוי בגורמים רבים, אשר רובם קשורים לאופי ולרצון האישי של כל אחד מכם. אם תקראו בקפידה אודות היתרונות והחסרונות של כל אחת מן האופציות, ההחלטה תהיה הרבה יותר קלה וחכמה.

 

האם שירות צבאי ביחידה סודית עשוי למנוע ממני לקבל אזרחות או דרכון זרים

למרות שפעמים רבות אנו מקבלים מאמצעי התקשורת מידע על כך שאחוזי הגיוס לצה"ל רק הולכים ופוחתים בקרב הנוער הישראלי, ישנו דבר אחד שנמצא דווקא במגמה של צמיחה ממחזור גיוס אחד למחזור גיוס אחר.

ההבדל בין עסקאות הנדלן בארץ לבין עסקאות נדלן בחו"ל

 תחום ההשקעות מציע מגוון רחב של אפשרויות לתת לכסף לעבוד עבורך. קיימות השקעות סולידיות עם סיכון נמוך כמו למשל חשבונות חיסכון בבנק או השקעות באפיקים סולידיים, הנושאים תשואה נמוכה אך בטוחה, השקעות בבורסה יכולות לשאת תשואה גבוהה אך גם כוללות סיכון ויכולות לגרום להפסד של כלל סכום ההשקעה, וניתן להשקיע גם בנדל"ן. 

 

הוצאת אזרחות גרמנית - תנאים והגבלות

ישנן כל מיני עילות לשם גניזה של תיקי חקירה ומחיקה של רישום משטרתי אשר קיים במערכת. אם מעוניינים בהוצאה של דרכון אירופאי גרמני ישנה חשיבות רבה לסיוע של עו"ד מומחה בתחום. 

השקעות נדל"ן באירופה – איך עובד המיסוי על דירה להשקעה

 כמות הישראלים אשר בוחרים לבצע רכישת דירה להשקעה באירופה הולכת וגוברת מדי שנה, בעקבות המחירים הזולים, המיסוי הנוח, האפשרות להשקעה לטווח קצר והקלות שבה הם יכולים לרכוש ולהשכיר דירות מבלי הצורך להיות אפילו נוכח באותה מדינה. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא מידע על שיטות המס הנהוגות במדינות הפופולריות באירופה על השקעות נדל"ן.

השקעות נדל"ן בחו"ל – מהם היעדים הטובים ביותר

 עליות המחירים בשוק הנדל"ן המקומי ומדיניות המס הפרוגרסיבית שהוביל שר האוצר משה כחלון,  הביאו לכך שיותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בנדל"ן מעבר לים. התשואה הגבוהה, הסיכוי לזכות בדרכון אירופי והמשברים הכלכליים שפקדו את היבשת הישנה מובילים לבחירה הנכונה. אז אילו יעדים יספקו לכם תשואה נאה, היכן קיים פיקוח על מחיר השכירות ומאילו מקומות עדיף להתרחק? הנה כמה מהיעדים הטובים עבור השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדלן בגרמניה - שיטות מיסוי ומידע נוסף

 נדלן בגרמניה הינו דבר אשר מעניין לא מעט אנשים. הסיבה לכך זה עצם היותו של נדלן בגרמניה כזה אשר מאפשר לכל המעוניין ליהנות מתשואות לא רעות בכלל, זאת כאשר מחירי הנדלן כיום הינם נמוכים באופן יחסי, דבר אשר מאפשר למשקיעים מכל הסוגים לרכוש לעצמם נכס בגרמניה.

חיפוש עורך דין מפה לאוזן

האם עברתם תאונת דרכים, נתפסתם על נהיגה בשיכרות, מהירות מופרזת או על עבירת תנועה אחרת? סיטואציה כזו מלווה בלא מעט תסכול, לילות חסרי שינה ודפיקות לב מהירות. כל אלו פוגעים בתפקודכם היומיומי. בסופו של דבר - המתח הנפשי המצטבר עלול לפגוע בבריאותכם הכללית. לעיתים, כדי לחסוך את כל המתח, העצבים והבריאות הרופפת, כדאי לפנות אל משרד עורכי דין לתעבורה.

יתרונות בהוצאת אזרחות גרמנית

במידה ויש לכם אפשרות להוציא דרכון גרמני, בין אם הוריכם נולדו שם או עקב כל סיבה אחרת, בהחלט מומלץ לבחון את האפשרות הזאת בחיוב. אומנם אין ויכוח על כך שצריך להציג הרבה מאוד מסמכים וצריך להשקיע בכך גם לא מעט כסף, אך בסופו של דבר תוכלו להיות בטוחים שזה יעשה לכם רק טוב.

כל מה שרציתם לדעת על כלא 6

 

 

 

 המחשבה על בית כלא יכולה להיות תמיד מרתיעה. אך יחד עם זאת, במידה ותגיעו מוכנים ליום הדין בו תיכנסו לכלא, תוכלו לחסוך לעצמכם המון תסכולים ויגון. הרי כולנו מבינים כי מדובר בתקופה לא פשוטה אך במידה ותהיו מוכנים נפשית, תוכלו לעבור זאת בהצלחה יחד עם חיזוקים מהמשפחה והסובבים אתכן.

 

כמה שווה להחזיק אזרחות אירופאית

כיום ישנם לא מעט ישראלים אשר בוחרים להוציא אזרחות אירופאית, כאשר הדבר נעשה לרוב בשל לא מעט סיבות שונות ומגוונות. גם לכם יצא לתהות בשלב כזה או אחר מה גורם בעצם לאותם אנשים להוציא את האזרחות האירופאית, הנחשבת לעתים לכה נחשקת?

ליווי עסקאות נדל"ן בגרמניה/שוויץ בעזרת עו"ד ישראלי

 עסקאות נדל"ן מחייבות בדיקת מסמכים מעמיקה, חתימות רבות על מסמכים אלה וליווי משפטי צמוד. הסיבה לכך ברורה, אין אפשרות להעביר בעלות ולמכור או לשכור נכסי נדל"ן שונים מבלי לאמת את זהות הבעלים, מבלי לוודא שלא נעשית כאן הונאה בהיקף גדול, ומבלי להבטיח זכויות קניין של בעלי הנכס, דייריו או כל בעל עניין. 

לימודי עריכת דין

פעם היה זה "המרוץ אחר הגלימה" והיום זה "חוק וסדר" – תמיד היו סדרות טלוויזיה שהביאו לפנינו את האתגרים שעבודתו ולימודיו של עורך הדין. הסדרות השתלבו במשכורות הנאות, במעמד המכובד ובתפיסות התרבויות לגבי פועלם של עורכי הדין, וגרמו לאנשים רבים לפנות ללימודי המקצוע.

 

מדריך להוצאת דרכון אירופאי לעבודה בגרמניה לישראלים

אם אתם אזרחי מדינות האיחוד האירופי, אתם לא זקוקים לויזה בכדי להיכנס לגרמניה. גם אזרחים ישראלים אינם זקוקים להנפקת ויזה לגרמניה\ אך אם מדובר בשהייה ממושכת או עבודה בגרמניה לישראלים עליהם להוציא אשרה מיוחדת דרך השגרירות

 

מה חשוב לבדוק לפני שחותמים על הסכם מסחרי עם חברה

חוזים שכאלה חותמים לא רק כשרוצים לרכוש נכס כלשהו וגם לא רק בין אדם אחד לאדם אחר, אלא גם ואולי אף בעיקר בין חברות. אלה יכולות להיות חברות שמעוניינות לשתף פעולה סביב מוצר מסוים, אלה יכולות להיות גם חברות שמעוניינות לחתום על הסכם חסות ואלה אפילו יכולות להיות שתי חברות שהאחת מעוניינת לרכוש את האחרת
 

מה חשוב לדעת לפני שעורכים הסכם ממון

רומנטיקה, מסתבר, היא לא הכל. עם השנים, ולאור הגידול המשמעותי במקרי גירושין בישראל ואף בחירתם של רבים בנישואים אזרחיים, הפך מוסד הנישואים לזהיר ושקול יותר. הסכמי ממון הם כבר עניין שבשגרה, כשמטרתם מניעת קונפליקטים מיותרים במקרה של גירושין ופירוק החבילה המשפחתית. מהו בדיוק הסכם ממון, למי הוא מתאים ובעיקר, מה חשוב לדעת לפני שעורכים הסכם כזה?

מה ניתן לעשות אחרי שמקבלים דוחות משטרה?

קבלת דו"ח על עבירה בדיני תעבורה הוא לא דבר טוב. כל עבירת תעבורה מצטברת. למשרד הרישוי יש צבירה של דוחות משטרה. מספר העברות ומספר הנקודות של כל נהג נרשם, וכאשר נהג מגיע למספר מסוים של עברות או נקודות, רישיונו ייפסל.

 

מהו נוטריון ומהו ייחודו בהשוואה לעורכי דין אחרים

 נוטריון הינו עורך דין בעל ניסיון מקצועי של לפחות עשר שנים ועבר השתלמות שבמסגרתה הוסמך לתפקיד נוטריון והוענק לו רישיון לעסוק בכך על ידי משרד המשפטים והינו חתום בספר הנוטריונים. בניגוד לעו"ד רגיל, לנוטריון ישנם סמכויות נוספות שמוקנות לו מתוקף תפקידו והן עוסקות בתחומים רבים. ביניהם ניתן למצוא: אימות מסמכים ותרגומים, אימות הסכמי ממון בין בני זוג, אישור צוואות, אימות העתק של מסמך, אימות חתימות, אישור חיים וקבלת תצהיר.

 

מהו קניין רוחני וכיצד אפשר להגן עליו

אחד הדברים המסתוריים אך עם זאת המרתקים בתחום המשפט הוא הקניין הרוחני. מדובר למעשה בקניין לכל דבר ועניין כמו נכס, מכונית או אפילו סוג של בגד, רק שבניגוד אליהם הוא אינו מוחשי. הקניין הרוחני בדרך כלל מתייחס ליצירות של אנשים, למשל בתחום המוזיקה, הספרות והקולנוע, או למעשה כל דבר אחר אותו אדם כלשהו הגה ותכנן, אך לא הפך זאת למשהו מוחשי. רישום סימן מסחר הוא אחד האמצעים לגונן על קניין רוחני.

סוגי תביעות והטיפול בהן

אחד הדברים להם כמעט כל אדם יזדקק במהלך חייו הוא שירותי עורך דין. כמעט ולא ניתן להתחמק מהעובדה כי בשלב כלשהו במהלך החיים, בין אם מדובר בתביעה שהוגשה נגדכם, תביעה שאתם בחרתם להגיש או אפילו אם רכשתם נכס משמעותי, תזדקקו לשירותיו של עורך דין רלוונטי

סיוע משפטי בהוצאת אזרחות גרמנית

 סיוע משפטי בהוצאת אזרחות גרמנית

ישנם סוגים רבים וטובים של משרדי עו"ד כאשר כל אחד מהם מתמחה בתחום שונה. בין אותם משרדים, יש כאלה המטפלים בהוצאת דרכונים זרים של מדינות שונות באירופה, ביניהן גם גרמניה. אלה הם משרדי עו"ד להם גם שלוחות במדינות היעד, שם העובדים שולטים היטב בשפה המקומית ועל כן יכולים גם לסייע בהליך.

עורכי דין בישראל

 בכל שנה נקלטים מאות עורכי דין חדשים שסיימו את לימודיהם והוכשרו לשמש כעורכי דין מוסמכים. בגלל ההיצע הגדול שקיים היום, קשה ללקוח למצוא את עורך הדין המתאים לו. ננסה לעשות סדר בדברים ולסייע לכם לבחור את עורכי הדין המוצלחים והטובים ביותר עבורכם.

על ההבדלים שבין מערכות המס בגרמניה ובישראל

מערכת המס של גרמניה הינה מערכת מס השונה לחלוטין מזו של ישראל. מדובר במערכת אשר נוהגת להטיב רבות עם האזרח, ובאופן יחסי היא מספקת הרבה יותר הטבות. כך למשל, אם אתם לא אזרחי האיחוד האירופי, תוכלו ליהנות מהטבת מס חינם.

על השוני והדימיון ברכישת נדלן בארהב וגרמניה

 קיימים הבדלים משמעותיים בין ארצות הברית לגרמניה המכתיבים את היקף ההשקעות וכתוצאה מכך נקבע אילו השקעות אטרקטיביות בהשוואה להשקעות אחרות. השקעות נדלן בארהב ידועות כהשקעות אשר יש לפעול בהתאם לתחזיות כלכליות וניתוחים על בסיס היכרות עם המקום. כאשר מסתמכים על בדיקת המקום ולא רק בהתאם להשוואת הנכסים יש להביא בחשבון גם תנודות פוליטיות.

עסקאות מקרקעין נדל"ן בארץ ובשוויץ


 אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין שמכיר את החוק בשוויץ , כדאי לבדוק אל מי אתם פונים. לא כל איש מקצוע בתחום הזה הוא בעל מספיק ניסיון ולא כל אחד יידע איך לתת לכם שירות מספיק טוב

צוואה מצולמת

מתעניינים בצוואה מצולמת?המוות הוא דרכו של העולם לכן, כל אחד מאתנו צריך להכין את עצמו כי ביום מן הימים הוא יגיע לרגע הקץ.

 

תביעה נגד עורך דין

 אנשים רבים נזקקים לעורכי דין בנסיבות שונות וחשובות. עורכי דין מבצעים שירותים מגוונים עבור לקוחותיהם, ובין היתר, מייעצים להם ומייצגים אותם בערכאות משפטיות שונות. עורך דין חייב לפעול על פי כללי אתיקה מקובלים ויש לו חובת נאמנות כלפי לקוחו. במרבית המקרים, ייצוג של עורכי הדין נעשה היטב מול הצד השני ובבית המשפט, אבל יש, בהחלט, מקרים בהם עורך הדין התרשל בתפקידו ועקב כך נגרמו ללקוח נזקים כספיים. ניתן לתבוע עורך דין על רשלנות מקצועית בבתי משפט לתביעות קטנות. כל זאת בתנאי שהוכח נזק כספי ושסכום התביעה הינו נמוך ואינו עולה על הסכום המרבי לתביעה.

תיקון לחוק הלבנת ההון - כיצד תמנעו מקנס או מאסר?

לפני כ-15 שנים חוקק חוק איסור הלבנת הון על ידי ממשלת ישראל. החוק, בבסיסו, נועד למנוע טשטוש המקור והיעד של הכסף בפעולות פיננסיות, כדי להסתיר "כסף שחור", אשר מקורו בפעולות פליליות או בהשתמטות ממס. במסגרת חוק זה

תמלול הקלטות לבית משפט - כל מה שחשוב לדעת כדי להגיש הקלטה תקינה

 אז הקלטתם שיחה כדי להוכיח את טענתכם מול בית המשפט. מה עכשיו? חוק האזנות הסתר, שנחקק בשנת 1979, מגדיר מהי הקלטה תקינה וקבילה בבית המשפט. היכנסו להמשך קריאה

תשלום דוחו"ת תנועה במדינות אחרות

 מי מאיתנו לא נתקל בסיטואציה הבאה: אנו שוכרים רכב במדינה בה אנו מטיילים במסגרת חופשה, מחזירים את הרכב וחוזרים לארץ, והכל כשורה עד שמתברר כי לאחר מספר שבועות, אנו מקבלים מכתב לביתנו עם הודעה על קנס בנוגע לעבירת מהירות שביצענו. זהו מצב מרגיז ופעמים רבות אנו שואלים את עצמנו האם כדאי לנו לשלם או האם כדאי לנו להתעלם מהמכתב. במאמר הבא נסביר לכם איך עובדת הפרוצדורה הזו ומה כדאי לעשות

סטודיו אליפסה |  גרייס דיזיין
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט